Stavební pozemek 1228 m2

v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec

Dovoluji vám nabídnout stavební pozemek v přírodě, necelých 18 km od Libereckého Ještědu a pouhé 3 km od vyhledávaného Hamerského jezera.

Nemovitost

Pozemek o velikosti 1228m2 se nachází v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec.

Pozemek je svojí velikostí vhodný pro stavbu jednoho rodinného domu v klidné a turisticky vyhledávané lokalitě. Pozemek je dle územního plánu v ploše "individuální bydlení". Lze zde stavět RD pro bydlení a rekreaci s následujícími podmínkami:

  • stavby 1 nadzemní podlaží, případně s podkrovím s možností podsklepení, max. výška objektu 9,5 m, domy 2 nadzemní podlaží a podkroví pouze s ohledem na okolní zástavbu, max. výška objektu 12 m
  • koeficient zastavěnosti pozemku max. KZP = 0,20
  • intenzita využití pozemku - koeficient zeleně min. KZ = 0,60

V přiložené situaci se jedná o pozemek A. Pozemek lze koupit takto samostatně, ale je možné také přikoupit pozemek B a mít větší zahradu, případně druhý pozemek pro dalšího rodinného člena.

1228 m2 Plocha pozemku
30 min Centrum Liberce
2 RD Možnost výstavby
18 km Ještěd
6 km Stráž pod Ralskem
03.2022 Územní plánování
Sport Lesy a jezera
Lokalita Klidná

Základní občanskou vybavenost nabízí 6 km vzdálená obec Stráž pod Ralskem. Najdete zde základní školu, mateřskou školu, plavecký bazén, venkovní atletické hřiště, kulturní dům, poštu a obecní úřad, obchody, lékárnu a perfektní sportovní vyžití v přilehlých lesích a jezerech. Plnou občanskou vybavenost pak nabízí Liberec, jehož centrum je vzdálené 30 minut jízdy autem.

Situační plán

Fotografie

Lokalita

2.320.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák