Prodej RD, Brandýs nad Labem

rodinný dům v klidné ulici Šippichova

Dovoluji si vám představit ke koupi zajímavou investiční nemovitost. Jedná se o rodinný dům v klidné ulici Šippichova v Brandýse nad Labem.

Dům prochází kompletní detailní rekonstrukcí a aktuálně je před dokončením. Velikou výhodou je, že se jedná o klidnou lokalitu a zároveň, dle územního plánu obce, je možné nemovitost využít ke komerčním účelům.

Nemovitost

Dle územního plánu jde o území SK (Smíšené obytné – komerční), které lze využít následovně:

  • Hlavní je využití pro bydlení s doplněním komerce, maloobchodu, služeb a administrativy
  • Přípustné využití: na stavebních pozemcích je možné umísťovat i drobné a jednoduché stavby pro podnikatelskou činnost, veřejné stravování a nerušící výrobní služby, zahradnictví, ubytování menšího rozsahu…
  • Podmíněně přípustné využití: výrobní objekty, za předpokladu, že plošně nepřesáhnou více jak 30% výměry plochy

Maximální zastavená plocha stavebního pozemku: 60%

Minimální zastoupení zeleně na stavebním pozemku: 15%

Nový majitel se tak může rozhodnout, zda si rekonstrukci dokončí a vybuduje zde skromné bydlení pro svoji rodinu nebo nemovitost využije ke svému podnikání.

Současná stavba prošla základní rekonstrukcí, jsou zde nové izolace, nové obvodové zdivo – porotherm 30 + zateplení polystyrenem 16 až 18cm, nové rozvody el., vody a odpadu. Okna jsou izolační dvojskla, v některých místech jsou osazena „špaletově“, tedy až čtyřsklo. Ohřev teplé vody zajišťuje boiler, vytápění je možné zřídit na tuhá paliva ideálně s krbovou vložkou nebo krbovými kamny, případně na elektřinu.

Aktuálně je dispozice 2kk + garáž, technická místnost, komora, koupelna s toaletou. Obytná plocha činní 50m2 celková užitná plocha je 94,83m2. Dále jsou zde připravené schody na vybudování podkroví, kam lze umístit dva až tři pokoje v rámci rekonstrukce střechy.

Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit.

Dispozice

Lokalita

4.975.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák