Prodej RD, Hostouň

s užitnou plochou 189 m2

Chcete bydlet v moderním rodinném domě v blízkosti Prahy? Pak jste tady správně.

Představuji vám novostavbu bungalovu o dispozici 5 kk s užitnou plochou 189m2 s velikým pozemkem o ploše 1111 m2 v obci Hostouň, pouhých 10km od Prahy.

Nemovitost

Nemovitost se nachází na klidném místě obce, na konci slepé ulice, v zástavbě rodinných domů. Pozemek je orientovaný na jihovýchod a nabízí maximální soukromí s výhledem do okolí.

Samotný rodinný dům je řešen velice prakticky. Přední část domu je spíše technická a pracovní, nachází se zde zádveří, technická místnost, pracovna nebo pokoj pro hosty chcete-li a jedna z koupelen s toaletou. Ve středu domu je velice příjemná velká a prosvětlená společenská místnost, která spojuje plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu. Na těchto bezmála pětapadesáti metrech čtverečních si budete moci užívat rodinnou pohodu u krbu, ale také početné návštěvy, které se k vám dozajista vejdou. Poslední část domu pak nabízí tři samostatné neprůchozí ložnice, šatnu a druhou velkou koupelnu s toaletou. Tyto pokoje jsou orientovány na severo východ a je zde velice příjemné klima i v letním období. Pozemek kolem domu je připravený na tvorbu vlastní zahrady podle svých představ.

Průkaz en. náročnosti budovy je aktuálně zpracováván technikem. Dům je nyní veden ve třídě G.

189 m2 Užitná plocha
139 m2 Obytná plocha
55 m2 Terasa
1111 m2 Pozemek
950 m2 Zahrada
161 m2 Zastavěná plocha
2021Výstavba
Jablotron s kamerami Zabezpečovací systém
Porotherm + zateplení polystyrenem Kontrukce
Sedlová – taška Střecha
Obecní spádová Kanalizace
Obecní Vodovod
3F / 25A El. přípojka
Ano Přípojka plynu
Litinový krb 14Kw Krb
Plynový kotel Podlahové vytápění

Dispozice

Virtuální prohlídkaLokalita

Obec Hostouň se nachází mezi Kladnem a Letištěm Václava Havla, pouhých 10 km od kraje Prahy. Na metro linky B, stanice Zličín je to 12minut jízdy autem, metro linky A, stanice Veleslavínská je přibližně 11minut autem. Pokud se budete chtít zrelaxovat v přírodě za 13 minut jízdy autem narazíte na začátek Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Můžete si tak lehce vybrat, zda budete svůj volný čas trávit v matičce Praze nebo v lese.

Samotná obec Hostouň vám nabídne rozmanitou základní občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, první stupeň základní školy, prodejna potravin, večerka, pošta, fotbalové hřiště, knihovna a restaurace.

Jednoduše zde najdete vše, co potřebujete k pohodovému bydlení v blízkosti přírody s vybaveností velkoměsta doslova na dosah. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

18.549.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák