Prodej RD 3+1, Kokořín

s velikým pozemkem o ploše 1721 m2

Jste milovníci přírody, klidu a pohody? Hledáte místo pro bydlení nebo rekreaci pro svoji rodinu v krásné přírodě Kokořínska?

Pak jste tady správně.

Představuji vám rodinný dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou 135m2 s velikým pozemkem o ploše 1721 m2, a to přímo v obci Kokořín.

Nemovitost

Nemovitost se nachází na klidném místě obce v zástavbě rodinných domů. Pozemek je orientovaný na jihovýchod a nabízí maximální soukromí.

Samotný rodinný dům sestává z jednoho obytného podlaží, sklepa a půdy. Přízemí nabízí dispozici 3+1 s obytnou plochou 90m2, jsou zde 3 pokoje, kuchyň, koupelna, samostatné wc, šatna a spižírna. Dům je v původním, avšak udržovaném stavu a je připraven na rekonstrukci.

Na pozemku jsou pak k dispozici další užitné objekty: garáž, podsklepená dílna a bývalá hospodářská budova.

Nemovitost je napojená na veřejný vodovod, odpad je sveden do jímky, hlavní jistič má hodnotu 25A, vytápění je na tuhá paliva.

Průkaz en. náročnosti budovy je aktuálně zpracováván technikem. Dům je nyní veden ve třídě G.

Aktuálně projednáváme se stavebním úřadem možnost rozdělení nemovitosti na dvě stavební parcely se samostatným vjezdem. Nabízí se tak příležitost využít rozlehlou zahradu pro stavbu dalšího domu nebo chaty pro velkou rodinu, případně koupit tuto nemovitost jako investici.

135 m2 Celkem
11 m2 / 16 m2 Sklep / Garáž
1721 m2 Pozemek
ObecníVodovod
70.léta 20. století Výstavba
Cihla Kontrukce
Jímka Kanalizace
3F / 25A El. přípojka

Dispozice

Virtuální prohlídkaLokalita

Kokořínsko patří k nejkrásnějším oblastem Mělnicka a Českolipska. Krajinu tvoří pískovcové skály s kaňonovitým tvarem. Při výletech po okolí si můžete vychutnávat výhledy do kraje skrze skalní převisy či objevovat krásy údolí s drobnými jeskyněmi. Nepřeberné množství turistických a cyklistických tras vás pak dovede třeba až kMáchovu jezeru. Vzdálenost od Prahy je cca 60 minut jízdy autem.

Základní občanská vybavenost je v pouhé 3 km vzdálené obci Vysoká. Je zde prodejna potravin, pošta, základní a mateřská škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Autobusem se do Vysoké dostanete za pouhých 6 minut. Plnou občanskou vybavenost pak najdete v okresním městě Mělník, 15 minut jízdy autem.

5.490.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák