RD, Lounky

Hledáte nemovitost pro rekreační účely nebo pro trvalé bydlení? Pak jste tady správně.

Představuji vám historický rodinný dům s jedinečnou atmosférou a potenciálem zřídit si zde krásné bydlení pro rodinu v obci Lounky, pouhých 8km od Roudnice nad Labem.

Nemovitost

Rodinný dům se sestává ze dvou obytných podlaží.

Přízemí nabízí dva prostorné pokoje s klenutými stropy a příjemnou klidnou atmosférou. Dále je zde malá kuchyňka, toaleta a technické zázemí. Do druhého poschodí se dostanete buď malými schůdky z chodby a nebo přes venkovní soukromý dvůr, který patří k prodávané nemovitosti. Druhé obytné podlaží je v podkroví objektu a nabízí tři místnosti, studovnu a knihovnu a jeden veliký podkrovní prosvětlený proctor.

Rodinný dům byl dříve součástí větší zemědělské usedlosti, která se mimo pěstování obilí, zeleniny a produkce mléka specializovala na pěstování chmele. Tato tradice byla využita filmaři, kteří si usedlost vybrali jako stěžejní objekt, kde byli česáči ubytováni, při realizaci filmu Starci na chmelu v 60. letech 20. století. Zemědělská usedlost, kromě chlévů a sušárenské věže měla i krám (předmětný rodinný dům), kde se prodávaly zemědělské produkty ze statku.

139 m2 Celkem užitná plocha
157 m2 Podlahová plocha
1204 m2 Pozemek
Konstrukceopuka a cihla
Okna Dřevěná okna
Exteriér Soukromý dvůr
Vytápění el. kamna a kamna na tuhá paliva
Sítě Studna,
Jímka,
elektřina – 3F 25A

V posledních 15ti letech prošla nemovitost postupnou rekonstrukcí. Jsou zde nové rozvody eletřiny, vody a odpadu.

Voda v objektu je čerpána ze studny. Dále byl udělán nový krov se střešní krytinou a střešními okny, částečné zateplení, nový komín, nové podlahy a nová kouplena s podlahovým topením.

Dům je v přízemí vybaven dobovým nábytkem z přelomu 19./20. století, který lze při prodeji ponechat na místě. V podkorví je pak zařízen v chalupářském stylu nábytkem současným.

K domu náleží pozemek o velikosti 1000m2, který je vedený jako zemědělská půda a je zde možné případně umístit karavan a zřídit si zde užitnou zahrádku.

Dispozice

Virtuální prohlídkaLokalita

Obec Lounky se nachází 8km severně od Roudnice nad Labem, kde je dostupná kompletní občasnká vybavenost.

Okresní město Litoměřice je pak od obce Lounky vzdáleno 13km. Velice dobrá je také dopravní dostupnost do Prahy, kam se po dálnici D8 dostanete za 45minut. Můžete si tak užívat kidné bydlení s dobrou dostupností jak do přírody, tak do Prahy a okolích měst.

Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Jednoznačně doporučuji prohlídku, nemovitost má příjemnou atmosféru. Budu se těšit na setkání.

3.290.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák