Prodej rodinného domu 4+kk

s užitnou plochou 120 m2 s pozemkem o celkové ploše 393 m2 v Neratovicích u Prahy

Toužíte po životě v klidném městě s perfektní občanskou vybaveností a dobrou dostupností do Prahy? Pak si vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům o dispozici 4+kk s užitnou plochou 120m2 s pozemkem o celkové ploše 393m2 v Neratovicích u Prahy.

Nemovitost

Velkoryse řešená dispozice 4kk nabízí prostorný prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a dva další samostatné neprůchozí pokoje, dvě koupelny, technickou místnost, šatnu, předsíň a chodbu. Dům vznikl kompletní přestavbou komerčních kancelářských prostor a tak je zde, kromě obvodových zdí, střechy a základů, vše kompletně nové (rozvody vody, odpadu, elektřiny, UTP sítí, zateplení, podlahy, vybavovací předměty a další…). Dokončení je plánováno na listopad roku 2022, v tento čas je také možné předat nemovitost novým majitelům k nastěhování.

Samotná stavba je z Ytongu se zateplením polystyrenem, okna jsou plastová dvojskla. Vytápění místností je zajištěno klimatizačními jednotkami s tepelným čerpadlem, vytápění koupelen, technické místnosti a šatny je řešeno elektrickým podlahovým topením, ohřev vody je pak řešen boilerem. Dům je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. Jiho-východní orientace oken vám pak zajistí příjemnou atmosféru a sluneční paprsky i v zimních měsících.

Nemovitost má celkem 393m2 z čehož zastavěná plocha domu je 151m2 a pozemek před domem má 242m2. Pozemek je oplocený a nabízí dvě parkovací stání na zámkové dlažbě a jiho-východně orientovanou zahradu včetně nádrže na dešťovou vodu pro zálivku v letních měsících. Vjezd z veřejné komunikace je zajištěný přes dálkově ovládanou elektrickou bránu.

120 m2 Celkem
393 m2 Pozemek
ObecníVodovod
17 km Praha
Ytong Kontrukce
Tlakova Kanalizace
3F / 32A El. přípojka
2x Koupelny

Dispozice

Predsin3,27 m2
Obyvaci pokoj s kk:39,55 m2
Chodba14,06 m2
Loznice13,91 m2
Satna3,47 m2
Koupelna 15,72 m2
Koupelna 25.06 m2
Technicka mistnost4.59 m2
Pokoj 117.94 m2
Pokoj 212.54 m2
Zahrada242 m2

Lokalita

Město Neratovice leží ve Středočeském kraji, v okrese Mělník, v Polabské nížině asi 20 km severně od Prahy na řece Labi a právě bydlení v Neratovicích je velice vyhledávané díky plné občanské vybavenosti města. Je zde poliklinika, nemocnice, supermarkety (Lidl, Tesco, Albert, Penny, Billa), několik MŠ, tři ZŠ, střední odborné učiliště, gymnázium, Dům dětí a mládeže, úřady, pošta, sportoviště, plavecký bazén, nově zrekonstruované letní koupaliště, zimní stadion, společenský dům s kinem a divadlem, knihovna a několik restaurací i kaváren. Neratovice se také vyznačují perfektní dopravní dostupností do hlavního města Prahy - autem 20 minut, autobusem do půl hodiny. Stanice autobusu je od domu vzdálená pouhých 11 minut pěší chůzí, vlaková zastávka pak pouze 7 minut chůzí.

Bydlení v moderním domě, v klidném městě a s perfektní dostupností do Prahy je tak pro vás právě teď doslova na dosah. Kontaktujte mě prosím pro bližší informace a domluvení si termínu prohlídky. Budu se na vás těšit. Děkuji.

7.499.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák