Stavební pozemek 2 169 m2

Vodokrty, v okrese Plzeň-jih

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi lehce svažitý pozemek s jižní orientací o velikosti 2.169 m2 v obci Vodokrty, v okrese Plzeň-jih.

Nemovitost

Pozemek je dle územního plánu vhodný pro výstavbu rodinného domu o dvou nadzemních podlažích včetně podkroví. Maximální zastavěná plocha je 300 m2.

Na pozemku se nachází studna, aktuálně řešíme povolení ke zřízení el. přípojky, odpad je nutné řešit jímkou nebo čističkou. V plánu obce je v horizontu 2 let realizace obecní kanalizace, pak bude možné se připojit.

2169 m2 Plocha pozemku
Do 2 let Kanalizace
2 podlaží Možnost výstavby
až 300 m Zastavená plocha
5 km Občanská vybavenost
30 min. Centrum Plzně
Klidná Lokalita
Dobrá Dostupnost

Na stavebním úřadu Přeštice aktuálně dále projednáváme možnost pozemek rozdělit na dvě stavební parcely. V případě souhlasného stanoviska se bude jednat o nemovitost se zajímavým investičním potenciálem.

Fotografie

Lokalita

Kompletní občanskou vybavenost naleznete v nedalekých Přešticích, které jsou vzdálené pouhých 5 km od pozemku. Autem jsem tam za 6 minut a autobusem trvá cesta 11minut. Velké obchodní centrum Olympia Plzeň je od pozemku vzdálené 16km a pokud budete chtít do centra Plzně, jste tam za 30 minut jízdy autem. Praha Zličín je pak hodina jízdy autem.

Pokud tedy hledáte větší klidný pozemek s dobrou dojezdovou vzdáleností, pak je toto volba možná právě pro vás. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Děkuji, budu se těšit na setkání.

3.627.000,- Kčvčetně provize, právních a realitních služeb.

Tomáš Novák

Zvu Vás na prohlídku

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák