Poctivost, profesionalita, lidský přístup, pokora, chuť se rozvíjet. To je pět stavebních kamenů, na nichž stojí moje podnikání v oboru realit, pět pilířů, které charakterizují mé služby i mě osobně.

Osobně podnikám od roku 2006, nejdříve jsem se věnoval financím a finančnímu poradenství, kde jsem získal mnoho zkušeností v oblasti financování bydlení, které využívám dodnes. Od roku 2014 se pohybuji na realitním trhu jako realitní makléř.

Na realitní činnosti mě nejvíce baví, že mohu být bezpečnou oporou pro klienty, kteří kupují a prodávají ne nějakou nemovitost, ledajaký dům či byt, ale skutečný domov. Domov, kde prožili nebo prožijí několik let svého jedinečného života a k němuž je váží city a vzpomínky. Jsem těmto lidem nápomocen ve složité situaci, kdy se potřebují soustředit na důležité věci a potřebují vše kolem prodeje předat někomu, na koho se mohou spolehnout. Těší mě vidět, jak si s úlevou vydechnou, když pro ně složité právní, finanční i administrativní záležitosti dokáži vyřídit a oni mohou jít ve svém životě dál a plnit si své sny o novém domově.

Díky svému dobrému renomé funguji už od počátku působení v oboru realit výhradně na základě referencí od svých klientů a známých. Každého klienta, který mi s důvěrou svěří na prodej svoji nemovitost, si velmi vážím a vždy udělám maximum pro to, aby se jeho nemovitost prodala co nejlépe. Ročně uskutečním průměrně 20 realitních transakcí.

Působím primárně v Praze a Středočeském kraji, ale mám už za sebou také prodej menšího penzionu v Krkonoších, statku v jižních Čechách nebo bytu v Ústí Nad Labem.

Bydlím se svojí milovanou rodinou v domě v Halounech, malé vesnici tam, kde začíná Brdský hřeben. Mimo realitní činnost mám rád všestranné cvičení Pohyb je život, naplňuje mě práce na zahradě a se dřevem.

Nejsem makléř, který by si dělal vše sám a pak neměl čas na své závazky. Naopak. Obklopuji se špičkovými odborníky z dalších oborů, kterým mohu důvěrovat a kteří ještě zvyšují kvalitu a rozsah mých služeb. Jsem jim za kvalitní a přínosnou spolupráci velmi vděčný.

Mou nejbližší spolupracovnicí je Ing. Lenka Šipošová, která se vyzná jak ve financování nemovitostí, tak v prodeji a pronájmu. Jsem rád, že jsem v případě nenadálých situací zastoupený touto skvělou a milou profesionálkou.

  • vyklízecí a stavební práce zajišťuje firma pana Pavla Machálka,
  • pro konzultace o rekonstrukcích či nových výstavbách spolupracuji s architektonickým ateliérem Ing. arch. Pavla Saláka a Ing. arch. Daniela Pružiny - www.versatile.cz,
  • profesionální fotoprezentaci, video prezentaci a 3D prohlídky nemovistí zajišťují Tomáš Vlach a Lukáš Milko www.tomasvlach.com
  • webové a grafické práce má na starosti Jan Salák a Barbora Vršanová
  • právní služby nám poskytuje renomovaná advokátní kancelář Tříska & Žák www.triskazak.cz
  • jsem členem úspěšné realitní kanceláře www.aktivreality.cz
Tomáš Novák

Jak tyto profesionální služby využívat?

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák